piątek, 6 marca 2015

Konkurs z Wedlem

Małymi krokami zbliżamy się do świąt wielkanocnych, więc co powiecie na to, aby przy miłej zabawie spróbować wczuć się trochę już w ich klimat? :)
Wspólnie z marką E.Wedel przygotowałam dla Was łatwy konkurs, w którym do wygrania są super zestawy (widoczne na zdjęciu poniżej).
Mam nadzieję, że dacie się wciągnąć w trochę słodkiego kucharzenia i odrobinę fotografowania? :)

Zadanie konkursowe poznacie za chwilę, a zanim to nastąpi, dodam jeszcze, że w poszukiwaniu smacznych inspiracji warto zajrzeć na http://www.wedel.pl/, na którym Maestro Czekolady Janusz Profus podpowiada jak kreatywnie można wykorzystać wedlowskie słodkości. Kolejnych inspiracji i pysznych pomysłów dostarczą Wam nowe odcinki programu „Słodko i wytrawnie” (http://www.slodkoiwytrawnie.tvp.pl/), emitowane na TVP2.

Gotowi? Zatem do dzieła! :)
Zapraszam do uważnej lektury regulaminu, zawierającego zasady i warunki konkursu.


Regulamin konkursowy:


1. „Konkurs z Wedlem” skierowany jest do pełnoletnich Czytelników, zamieszkujących teren Polski i posiadających adres korespondencyjny na jego terenie.

2. Udział w konkursie jest dobrowolny. Uczestnik decydując się na udział w konkursie, akceptuje warunki i zasady konkursowe określone w niniejszym regulaminie.

3. Czas trwania konkursu: od 6 do 15 marca 2015r. do godziny 23:59.

4. Fundatorem nagród jest LOTTE Wedel Sp. z o.o.

5. Zadanie konkursowe
Wybierz dowolny produkt marki E.Wedel (przynajmniej jeden) i z jego użyciem przygotuj pyszny wielkanocny deser (w tym również słodkie wypieki). Użyty produkt może być jednym ze składników deseru lub służyć do jego wykończenia i ozdoby. Wybór należy do Ciebie.
Następnie wykonaj smaczne i ciekawie zaaranżowane zdjęcie swojego słodkiego dzieła. Jeśli chcesz (nie jest to jednak warunek konieczny), możesz wraz ze swoim deserem uwiecznić na zdjęciu opakowanie po produkcie Wedla, które użyłeś do jego przygotowania. .

6. Możesz wykonać dowolną ilość deserów, ale do każdego z nich prześlij tylko JEDNO zdjęcie na podany poniżej adres mailowy.
Pod pojęciem „jednego zdjęcia” rozumie się plik (np. jpg, tiff, png) zawierający jedno ujęcie. A zatem kolaże, czy zestawienia kilku ujęć w jednym pliku - nie będą brane pod uwagę.

7. Konkursowe zdjęcie należy przysyłać na adres mailowy pieprzczywanilia @ gmail.com
Termin przyjmowania zdjęć mija 15 marca 2015 r. o godz. 23:59.
W tytule maila proszę wpisać hasło „Konkurs z Wedlem”, a w treści maila dodać krótką informację, który produkt Wedla został użyty do wykonania deseru / wypieku.

8. W szczególnych przypadkach zastrzegam możliwość wydłużenia czasu konkursu.

9. Spośród nadesłanych zdjęć, spełniających w/w warunki konkursowe, Komisja Konkursowa (w składzie Pieprz czy Wanilia oraz przedstawiciel Fundatora nagród) wybierze 10 (słownie: dziesięć) zwycięskich prac.
Komisja oceniając prace w szczególności będzie brała pod uwagę najciekawszą prezentację słodkiego dzieła, bądź najbardziej kreatywne wykorzystanie użytego produktu marki E.Wedel.

10. Autorzy wszystkich dziesięciu zwycięskich prac (miejsca od I do X) nagrodzeni zostaną zestawami słodyczy, w skład których wchodzą:
- Mieszanka Wedlowska Classic
- Ptasie Mleczko Waniliowe
- Czeko Pisanki o smaku toffi
- Czeko Pisanki truskawkowe
- Czeko Pisanki o smaku waniliowym
- czekolada mleczna truskawkowa (290g)

Dodatkowo autorzy trzech najwyżej ocenionych prac (miejsce I, II i III) otrzymają Kartę Upominkową o wartości 100 zł do sieci sklepów Home&You.

11. Ogłoszenie wyników konkursu zostanie opublikowane na stronie bloga Pieprz czy Wanilia - nie później, niż w ciągu 7 dniu od momentu zamknięcia konkursu.

12. Wysyłki nagród realizowane będą przez Fundatora nagród. W związku z powyższym nagrodzeni Uczestnicy wyrażają zgodę na przekazanie Fundatorowi swoich danych adresowych. Dane adresowe wykorzystane będą wyłącznie w celach dostarczenia nagród.

Dane należy przesłać na adres pieprzczywanilia @ gmail.com w ciągu 7 dni od momentu ogłoszenia wyników.
Niedostarczenie danych adresowych w wyznaczonym terminie skutkuje przepadnięciem nagrody.

13. Zastrzega się, iż nagrody wysyłane będą wyłącznie na adresy pozostające w granicach Rzeczypospolitej Polskiej.

14. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie nadesłanych prac konkursowych w celach przedstawienia wyników konkursu na blogu Pieprz czy Wanilia oraz na kanałach Social Media, w tym również na kanałach Fundatora nagród.

15. Każdy przypadek wykrycia nieuczciwego udziału Uczestnika w Konkursie, skutkować będzie wykluczeniem takiego Uczestnika z udziału w Konkursie.


Wszelkie pytania, bądź niejasności związane z konkursem można pozostawiać w komentarzach.
Zachęcam do wspólnej zabawy! Czekam na Wasze słodkie prace. Nagrody czekają! :) 

4 komentarze:

 1. Czy można wystawić cały przepis (deseru/wypieku wysłanego zdjęcia konkursowego) na własnym blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko, można jak najbardziej. :) W końcu to Twój pomysł, inspiracja i zdjęcia. :)
   I zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie. :)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedz ;) Konkurs świetny! udział już wzięty. Pozdrawiam.

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz. :) Jestem winna Ci informację: blog jest moderowany, spamowi i pyskówkom mówimy stop. We wszystkich innych sprawach zapraszam. :)