sobota, 10 czerwca 2017

Truskawki. Duuużo truskawek! :) (MSŻ 6/2017)


Wpadam na chwilę i czuję się jak gość we własnym domu. Coraz częściej łapię się na tym, że czas wodzi mnie za nos. Ja swoje, on swoje. Nie możemy się dogadać. ;-)
Wbrew pozorom cisza tutaj nijak ma się do gorączki w mojej kuchni.
Bo tam trochę działo się i jakoś tak się (w sumie szalenie miło!) złożyło, że wiosna tego roku przyniosła mi same słodkie wyzwania, które ciągnęły się całymi tygodniami.


Wiosenne i wczesnoletnie sesje zdjęciowe są chyba najmilsze ze wszystkich. Przyroda żywiołowo eksploduje, wszechobecna zieleń relaksuje, a słońce dodaje tak potrzebnej energii.
Czasem odnoszę wrażenie, że zdjęcia robią się wtedy same. ;-)
Jeśli jeszcze przed obiektyw ustawią się moje absolutnie ukochane (!) truskawki – to właściwie pełnia szczęścia murowana. :)


Dzisiaj zostawiam zdjęciową zajawkę materiału przygotowanego dla magazynu Moje Smaki Życia. Truskawki w wydaniu słodkim są bohaterem czerwcowego numeru (6/2017), a na czytelników czekają same sprawdzone przepisy. I gdybym miała podpowiedzieć od czego zacząć, to powiem Wam, że od… wszystkiego! :)

Ps. Od ciasta grysikowego (spójrz na zdjęcie z seledynową paterą) nie mogłam się oderwać. ;-) 

5 komentarzy:

 1. Jakie cudne truskawkowe zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Stawiam na to, że wyszperałam w jakimś internetowym sklepie. Ale konkretnie nie umiem powiedzieć, bo ta patera jest ze mną już ładnych parę lat. Sprawdziłam, czy ma jakieś tłoczenie z nazwą producenta - niestety nie.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Trudno, będę się rozglądać :)

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz. :) Jestem winna Ci informację: blog jest moderowany, spamowi i pyskówkom mówimy stop. We wszystkich innych sprawach zapraszam. :)