sobota, 8 sierpnia 2015

Konkurs "Podejmij challenge z Cuisine Companion"

Moi drodzy, wspólnie z marką Tefal chciałam zaproponować Wam super fajny konkurs. Finalną nagrodą w nim jest genialny, wielofunkcyjny robot Tefal Cuisine Companion – nowość, która właśnie ma swoją premierę na polskim rynku.
Kto jeszcze nie czytał – zapraszam na moją relację z warsztatów (TUTAJ - klik), na których miałam okazję testować urządzenie. Z relacji dowiecie się jak wiele przydatnych funkcji zawarto w tym gotującym robocie i jak bardzo może usprawnić nasze kulinarne poczynania.


Jeśli masz ochotę zawalczyć o Cuisine Companion - przyłącz się do zabawy!
Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap, to proste, przyjemne zadanie dla Was i trochę bardziej pracochłonne dla mnie... Potem, w drugim etapie wszystko już pozostaje w rękach Fanów i Czytelników, którzy będą głosować na najlepszy przepis.
Zapraszam do zapoznania się z zasadami konkursu! Bawcie się dobrze i wygrywajcie! :)


Regulamin konkursowy

1. Etap I - Zadanie konkursowe dla Czytelnika bloga:
Chciałabym poznać Twoją ulubioną potrawę wytrawną typu „jednogarnkowca” albo słodki deser. Jednak uwaga: odpadają potrawy, wymagające pieczenia w piekarniku lub smażenia w głębokim tłuszczu.
Przyślij mi swoją recepturę, możesz dołączyć również własne zdjęcie gotowej potrawy (nie jest to jednak warunek konieczny, zdjęcia bowiem nie będą podlegały ocenie, mają jedynie charakter „informacyjny”).
Przepis powinien zawierać:
- poszczególne kroki wykonania potrawy,
- orientacyjny czas jaki potrzeba na przygotowanie potrawy metodą tradycyjną
- własną ocenę trudności wykonania potrawy (np. bardzo łatwe, łatwe, trudne, bardzo trudne, etc).
Jeden Uczestnik może przesłać max. 3 propozycje.
Przepis i zdjęcie prześlij na adres mailowy: pieprzczywanilia @ gmail.com , koniecznie wpisując w tytule maila: Konkurs z Tefalem.
Termin przesyłania przepisów mija 12 sierpnia 2015r. o godzinie 24.00.

2. Rozwiązanie etapu I
Spośród wszystkich nadesłanych przepisów wybiorę jeden, którego wykonanie w mojej subiektywnej ocenie może być zdecydowanie wygodniejsze przy użyciu jednego tylko urządzenia, niż robione metodą tradycyjną. A następnie korzystając ze zwycięskiej receptury, przygotuję potrawę przy użyciu wielofunkcyjnego robota Cuisine Companion.
Rozwiązanie konkursu i wskazanie autora wybranego przepisu, wraz z opublikowaniem receptury (dostosowanej do gotowania w Cuisine Companion ), oraz zdjęciami przygotowanej przeze mnie potrawy - nastąpią 19 sierpnia 2015r.
Nagrodą dla Zwycięzcy I etapu będzie nagroda rzeczowa w postaci Blendera ręcznego Tefal Infiny Force HB866 (z przystawką do majonezu i sosów), oraz przejście do II etapu konkursu.
Zwycięzca zobowiązany jest niezwłocznie (do 21 sierpnia 2015r) przesłać swoje dane adresowe do wysyłki - na kontakt mailowy pieprzczywanilia @ gmail.com3. Etap II
Zwycięskie przepisy (z trzech blogów), wraz z przygotowanymi przez blogerów zdjęciami potrawy - zostaną opublikowane 20 sierpnia 2015r. na profilu FB Tefal w specjalnej galerii konkursowej ”Podejmij challenge z CuisineCompanion” .
Fani, za pośrednictwem opcji „like / lubię to” będą mogli zagłosować na najlepszy ich zdaniem przepis. Zakończenie głosowania nastąpi 23 sierpnia 2015r. o godz. 24.00.
Wygrywa ten przepis, który zdobędzie największą ilość głosów (like'ów), a jego autor (Czytelnik bloga) wygrywa nagrodę główną – Tefal Cuisine Companion.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 sierpnia 2015r. na FB Tefal.
4. Pozostałe zasady i warunki konkursowe
a) Konkurs "Podejmij challenge z Cuisine Companion" skierowany jest do pełnoletnich Czytelników, zamieszkujących teren Polski i posiadających adres korespondencyjny na jego terenie.
b) Udział w konkursie jest dobrowolny. Uczestnik decydując się na udział w konkursie, akceptuje warunki i zasady konkursowe określone w niniejszym regulaminie.
c) Konkurs został przygotowany we współpracy marki Tefal i bloga Pieprz czy Wanilia. Fundatorem nagród jest Tefal.
d) Ogłoszenie Zwycięzcy I etapu nastąpi na blogu Pieprz czy Wanilia, natomiast ogłoszenie Zwycięzcy etapu II będzie miało miejsce na profilu FB Tefal
e) Wysyłki nagród realizowane będą przez Fundatora nagród. W związku z powyższym nagrodzony Uczestnik wyraża zgodę na przekazanie Fundatorowi swoich danych adresowych. Dane adresowe wykorzystane będą wyłącznie w celach dostarczenia nagród.
Niedostarczenie danych adresowych w wyznaczonym terminie skutkuje przepadnięciem nagrody.
f) Zastrzega się, iż nagrody wysyłane będą wyłącznie na adresy pozostające w granicach Rzeczypospolitej Polskiej.
g) Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie nadesłanych przepisów w celach przedstawienia wyników konkursu na blogu Pieprz czy Wanilia, na kanałach Social Media (FB i Instagram), oraz na kanałach Tefal.

Wszelkie pytania, bądź niejasności związane z konkursem można pozostawiać w komentarzach.
A ja czekam na Wasze ulubione przepisy! :)

#zyjzpomyslem #cuisinecompanion

1 komentarz:

Dziękuję za pozostawiony komentarz. :) Jestem winna Ci informację: blog jest moderowany, spamowi i pyskówkom mówimy stop. We wszystkich innych sprawach zapraszam. :)